Sufity napinane

sufit napinany z efektem świetlnym

Kompleksowa oferta sufitów napinanych

Sufity napinane dają ogromne możliwości dekoracyjne. Nadruk, wybrany kolor czy efekty świetlne? Wszystko według upodobań klienta i rodzaju wnętrza.

Nasza kadra szkoli się u renomowanych europejskich producentów sufitów napinanych. Mamy bezpośredni dostęp do nowinek technologicznych, dlatego jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom stawianym nam przez naszych klientów.

W ofercie posiadamy także ściany napinane. Oferujemy profesjonalny i sprawny montaż sufitów i ścian napinanych oraz ich serwis.

Nasze sufity są niepalne i posiadają wymagane atesty dopuszczające do montażu na terenie całej Unii Europejskiej.

Technologia sufitów napinanych

Technologia sufitów napinanych to bezdyskusyjny hit rynku wnętrzarskiego, którego sukces opiera się na funkcjonalności, trwałości, łatwości montażu oraz efekcie wizualnym przekraczającym najśmielsze oczekiwania inwestorów.

Pod względem materiałowym sufit napinany jest lekką, nieprzemakalną i w pełni zmywalną membraną, która w dotyku przypomina  folię. Napinana bezpośrednio pod oryginalnym sufitem membrana może przyjmować dowolne kolory, kształty i wielkości, co w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych systemów oświetleniowych daje praktycznie niczym nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Sufity napinane - jakie są ich zalety?

ODPORNOŚĆ NA ZALANIA

W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów - sufit napinany jest całkowicie odporny na zalania i nie wymaga malowania.

WIELE MOŻLIWOŚCI

Można go stosować z dowolnym systemem oświetlenia pomieszczenia, jednocześnie tworząc sufit podświetlany.

NIEZWYKŁA GŁADKOŚĆ

Po napięciu powierzchnia sufitu jest nieskazitelnie gładka i wolna od wszelkich niedoskonałości.

KOMPAKTOWOŚĆ

Kompaktowość systemu montażowego umożliwia ograniczenie do minimum straty na wysokości pomieszczenia.

SZYBKOŚĆ MONTAŻU

Klienci doceniają szybkość i czystość montażu, a także trwałość oferowanego rozwiązania.

Oferujemy kompletną ofertę sufitów napinanych

Sufity napinane dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i o różnym wykończeniu. Do najbardziej popularnych rodzajów sufitów napinanych zalicza się sufity lustrzane, transparentne, zamszowe, matowe, satynowe, oraz sufity z nadrukiem. Poszczególne rodzaje można ze sobą łączyć w ramach jednego projektu, uzyskując w ten sposób zróżnicowany efekt wizualny. W naszej ofercie znajdują się:

  • sufity napinane jednopoziomowe,
  • sufity napinane wielopoziomowe,
  • sufity napinane z nadrukiem,
  • sufity napinane podświetlane,
  • linie świetlne na sufitach napinanych.

 

sufit napinany z żyrandolem

Sufity napinane do pomieszczeń mieszkalnych i lokali usługowych

Sufity napinane to uniwersalny system wykończeniowy, który doskonale sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych i lokalach usługowych, a także biurach i punktach handlowych. Sufity napinane do salonu pozwalają uzyskać efekt nieskazitelnie gładkiego sufitu, który możemy dodatkowo podkreślić przy pomocy kolorowych linii świetlnych LED. Jednocześnie technologia sufitów napinanych 3D sprawia, że sufity do pokoi dziecięcych zaskakują praktycznie nieograniczonymi możliwościami aranżacji. W zależności od pożądanego efektu wizualnego możemy wybrać sufity napinane z folii, sufity napinane z nadrukiem lub sufity napinane 3D z efektem świetlnym sprawiając, że nasza Pociecha każdej nocy będzie zasypiała pod rozgwieżdżonym niebem.

Sufity z nadrukiem – możliwość uzyskania dowolnego efektu wizualnego w pomieszczeniu

Technologia sufitów napinanych bazuje na lekkich, nieprzemakalnych i w pełni zmywalnych membranach, za sprawą których tu i ówdzie możemy spotkać oferty na sufity napinane z folii. W praktyce każdy dobry system napinany wykorzystuje właściwości folii membranowych, które dla uzyskania jeszcze ciekawszego efektu aranżacyjnego możemy wzbogacić dowolną grafiką. Sufity z nadrukiem pozwalają optycznie powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie, tworząc efekt dowolnego wykończenia – od idealnie gładkich powierzchni w wybranym kolorze, przez sufity napinane z grafiką naśladującą np. drewniane legary lub ceglane akermany. Sufity z nadrukiem to także możliwość stworzenia industrialnego looku dopełnionego efektem betonu architektonicznego. Jednocześnie sufity napinane do salonu czy pokoi dziecięcych możemy wzbogacić o dowolny efekt 3D podkreślony dodatkowo efektem świetlnym.

Sufity napinane z folii z profesjonalnym montażem – województwo lubuskie,  zachodniopomorskie, wielkopolskie, Niemcy.

Firma Estilo House specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie sufitów napinanych. Nasza oferta obejmuje sufity napinane każdego typu, co pozwala nam na tworzenie unikalnych aranżacji przygotowanych specjalnie dla Państwa wnętrz. Usługi montażu sufitów napinanych realizujemy na terenie województw lubuskiego,  zachodniopomorskiego, wielkopolskiego. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy klientów prywatnych i biznesowych z miejscowości Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Słubice, Kostrzyn, Szczecin, Poznań i innych.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących możliwości technicznych wykonania danego projektu zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu sufitów napinanych, co pozwala im na przeprowadzenie montażu w niemal każdych warunkach.

Sufity napinane - realizacje

Sufity napinane jednopoziomowe

Sufity napinane wielopoziomowe

Sufity napinane z nadrukiem

Sufity napinane podświetlane

Linie świetlne na sufitach napinanych

Umów się na konsultacje 

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie EstiloHouse? Interesują Cię sufity napinane, ale potrzebujesz więcej informacji? Nie wiesz czy nasze rozwiązania znajdą zastosowanie w Twoim domu? Chętnie udzielimy niezobowiązujących, bezpłatnych konsultacji. Zadzwoń do nas lub napisz maila, a ustalimy termin spotkania.