Farby z mieszalnika

pokój ze ścianami pomalowanymi farbą z mieszalnika flugger

Farby z mieszalnika Flugger z dowozem

Dla wymagających i dla wszystkich, którzy mają sprecyzowane potrzeby proponujemy farby z mieszalnika, czyli takie farby, które powstają na Twoje życzenie – w odpowiednim odcieniu i o konkretnych właściwościach.

W ofercie posiadamy doskonałej jakości farby sufitowe oraz ścienne z mieszalnika firmy Flugger.  Farby te dostępne już w ciągu 12 godzin od momentu zamówienia! Istnieje także możliwość dostarczenia gotowego produktu pod wskazany adres.

Farby z mieszalnika Flugger w Gorzowie Wielkopolskim

Unikalną ofertę farb z mieszalnika Flugger kierujemy do Klientów, którzy nie chcą być ograniczani paletą farb gotowych. Zamiast próbnika farb o fantazyjnych nazwach i standardowej kolorystyce proponujemy Państwu praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia oryginalnych kolorów i odcieni, które podkreślą charakter każdego wnętrza.

Farby z mieszalnika Flugger doskonale sprawdzają się jako system wykończenia ścian i sufitów. Można je stosować w przestrzeniach mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych – w każdej z nich będą się doskonale prezentowały, jednocześnie gwarantując żywy i intensywny kolor przez długi czas eksploatacji.

Jako jedna z nielicznych marek Estilo House oferuje farby z mieszalnika Flugger z możliwością dostawy pod wskazany adres na terenie miasta Gorzów Wielkopolski i okolicznych miejscowości. Dzięki temu nie musicie Państwo przerywać pracy, ani spędzać długich godzin w składach budowlanych czy sklepach z farbami. Gotowe farby w wybranym odcieniu dostarczymy bezpośrednio do aranżowanego lokalu. Obsługujemy w tym zakresie osoby prywatne oraz klientów biznesowych. A jeśli tak będzie wygodniej, po odbiór gotowego zamówienia zapraszamy do naszej siedziby (Gorzów Wielkopolski, ul. Bora Komorowskiego 35/1,). W razie pytań lub wątpliwości dotyczących doboru farb do ścian i sufitów Specjaliści Estilo House pozostają do Państwa dyspozycji.

Przykładowe realizacje sufitów napinanych z nadrukiem

Umów się na konsultacje 

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie EstiloHouse? Interesują Cię farby z mieszalnika, ale potrzebujesz więcej informacji? Nie wiesz czy nasze rozwiązania znajdą zastosowanie w Twoim domu? Chętnie udzielimy niezobowiązujących, bezpłatnych konsultacji. Zadzwoń do nas lub napisz maila, a ustalimy termin spotkania.

Skontaktuj się z nami