Beton architektoniczny

przykład wykorzystania betonu architektonicznego

Beton dekoracyjny

Beton architektoniczny nadaje wnętrzom i elewacjom nowoczesnego, industrialnego charakteru. Jest to taki rodzaj betonu, który nie ma być niczym pokryty. Materiał ten cechuje wyjątkowa wytrzymałość i trwałość. Pozwala on uzyskać wyjątkowy industrialny efekt surowego wnętrza. Zapewnia trwałe wykończenie i oddychanie ściany.

Dostarczamy naszym klientom beton architektoniczny zewnętrzny i wewnętrzny o wyjątkowych właściwościach. Tego rodzaju wykończenie zyskuje na znaczeniu zarówno pomieszczeniach mieszkalnych jak i komercyjnych.

W naszym studio można dokładnie obejrzeć różne dekoracyjne rozwiązania. Nasi specjaliści pomagają w wyborze najbardziej odpowiedniego rodzaju betonu. Materiały można zakupić wraz z usługą fachowego montażu.

Kompleksowa oferta - beton architektoniczny

  • tynki standardowe o 3 różnych grubościach ziarna (Marmorino KS, Marmur Fine/Medio), dzięki temu można stworzyć mniej lub bardziej industrialny beton architektoniczny
  • system dekoracyjny Meteore 10 Cemento będący imitacją betonu. Kruszywo dobrej jakości zapewnia wysoki komfort pracy. Masa jest gotowa do aplikacji bez dodawania wody i nie wymaga dodatkowego barwienia czy rozdrabniania. Dzięki swoim właściwościom nie wchłania wody i może być stosowany w pomieszczeniach takich jak np. kuchnia, korytarz czy łazienka.
  • wyjątkowe tynki dekoracyjne z serii Archi+concrete. Właściwości tego tynku mineralnego umożliwiają stosowanie wewnątrz, jak i na zewnątrz. Tynk ten jest w postaci proszku, dzięki swojej sypkiej formie jest bardzo plastyczny i umożliwia uzyskanie zarówno idealnie gładkich powierzchni, jak i osiąganie struktur, takich jak na przykład efekt deskowania. Zastosowanie tego tynku na zewnątrz wymaga dodatkowego zabezpieczenia produktem Fase Silossanica.
  • Archi+Tadelakt, który dzięki wyjątkowym właściwościom może być stosowany w przestrzeniach wilgotnych bez potrzeby dodatkowego zabezpieczania lakierem.
schody z betonu architektonicznego

Beton architektoniczny – realizacje na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin, Poznań

Firma Estilo House od lat specjalizuje się w innowacjach z zakresu systemów wykończeniowych. Beton architektoniczny to jedna z naszych specjalności. Bazując na wysokiej jakości produktach tworzymy oryginalne aranżacje wewnętrzne i zewnętrzne, odpowiadając tym samym na oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Beton architektoniczny wykonujemy w nieruchomościach mieszkalnych, komercyjnych i użytkowych zlokalizowanych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Współpracujemy w tym zakresie z odbiorcami prywatnymi i klientami biznesowymi. Jesteśmy otwarci na realizację większych, jak i mniejszych projektów wewnątrz i na zewnątrz budynków. Elegancki i trwały efekt naszych realizacji zawdzięczamy pracy z odpowiednim rodzajem betonu, który doskonale się prezentuje i jest odporny na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Klientów zainteresowanych zleceniem wykonania betonu architektonicznego w konkretnej przestrzeni lub na zewnątrz budynku zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy optymalny termin realizacji prac.

 

Przykładowe realizacje sufitów napinanych z nadrukiem

Umów się na konsultacje 

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie EstiloHouse? Interesuje Cię beton architektoniczny ale potrzebujesz więcej informacji? Nie wiesz czy nasze rozwiązania znajdą zastosowanie w Twoim domu? Chętnie udzielimy niezobowiązujących, bezpłatnych konsultacji. Zadzwoń do nas lub napisz maila, a ustalimy termin spotkania.

Skontaktuj się z nami