Usługi

 

Pracujemy dla Państwa na terenie zachodniej Polski. Gdybyście zechcieli Państwo umówić się na prezentację lub konsultację na terenie Zielonej Góry, Poznania, Szczecina lub u Państwa w domu, prosimy o kontakt mailowy biuro@estilohouse.pl. Z przyjemnością spotkamy się i odpowiemy na wszelkie pytania.

Usługi projektowe:

Nie jest Nam obojętne jak wygląda Państwa wnętrze, dlatego w każdy czwartkowy poranek zapraszamy Państwa do EstiloHouse na dobrą kawę i bezpłatne porady projektantów wnętrz. Doradzamy, podpowiadamy, tworzymy nieszablonowe projekty i przykładowe wizualizacje. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o rezerwację na maila: biuro@estilohouse.pl.

Usługi wykonawcze:

Znamy nasze produkty od podstaw, ich specyfikę i wymogi. Nasi pracownicy to wykwalifikowani praktycy z ponad 10 letnim stażem. Wykonujemy zarówno kompleksowe wykończenia wnętrz jak i indywidualne pojedyncze zlecenia. Dajemy roczną gwarancję na wykonywane prace, natomiast użyte materiały objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Termin realizacji w zależności od rodzaju projektu lub zadania indywidualnie ustalamy z Klientem.

 
 

Współpraca

EstiloHouse wciąż poszerza krąg swoich zainteresowań, szukamy nowych inspiracji, przyglądamy się nowym trendom, zachwycamy nowinkami na targach. Te najciekawsze wprowadzamy do naszego showroom’u w Gorzowie Wielkopolskim.

Cenimy wszechstronność, dlatego zapraszamy do współpracy projektantów, dobrych wykonawców, a przede wszystkim Państwa – Klientów Indywidualnych.

  +48 513 012 082   biuro@estilohouse.pl

Skontaktuj się z nami

 

Studio dekoracji i wykończenia wnętrz ESTILO HOUSE

  +48 513 012 082

biuro@estilohouse.pl

ul. Bora Komorowskiego 35/1 (niski parter)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zasięg działania: Cała Polska

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin. Województwo lubuskie oraz wielkopolskie.

Copyright 2018 estilohouse.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: grzegorzgorny.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Ok