Sufity napinane

 

Nowe oblicze nudnego sufitu.

Sufity Napinane

Do niedawna sufit pozostawał niemal niezauważalny. Zdobił go żyrandol, szpeciły pęknięcia i nierówna powierzchnia. Wieloletnim remedium był sufit podwieszany – stała, nieodwracalna konstrukcja, która nadal była tylko zwykłym sufitem. Szczęśliwie nowe trendy przyniosły nowe rozwiązania również w tym zakresie.

Pomysł rozciągnięcia lekkiej membrany, w dotyku przypominającej folię, matowej, satynowej lub z połyskiem w dowolnym kolorze i grafice, kształcie i wielkość to obecnie najbardziej efektowne zagospodarowanie nie tylko przestrzeni sufitowej ale również ścian. Z praktycznego punktu widzenia sufit jest niezwykle szybki i łatwy w montażu i demontażu, trwały i odporny na wstrząsy, zalania i zmiany temperatury. Pod względem estetycznym zmienia wnętrze w elegancką salę, świetlistą noc, lub prywatne oceanarium.

Nasze realizacje sufitów napinanych

Zobacz ofertę sufitów napinanych z nadrukiem Zamów teraz

 
 

Współpraca

EstiloHouse wciąż poszerza krąg swoich zainteresowań, szukamy nowych inspiracji, przyglądamy się nowym trendom, zachwycamy nowinkami na targach. Te najciekawsze wprowadzamy do naszego showroom’u w Gorzowie Wielkopolskim.

Cenimy wszechstronność, dlatego zapraszamy do współpracy projektantów, dobrych wykonawców, a przede wszystkim Państwa – Klientów Indywidualnych.

  +48 513 012 082   biuro@estilohouse.pl

Skontaktuj się z nami

 

Studio dekoracji i wykończenia wnętrz ESTILO HOUSE

  +48 513 012 082

biuro@estilohouse.pl

ul. Bora Komorowskiego 35/1 (niski parter)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zasięg działania: Cała Polska

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin. Województwo lubuskie oraz wielkopolskie.

Copyright 2018 estilohouse.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: grzegorzgorny.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Ok