Oświetlenie tradycyjne

 

Przestrzeń dopracowana światłem.

Oświetlenie tradycyjne

Wynalazek Edisona towarzyszy Nam od ponad 130. lat. Czy wyobrażamy sobie życie bez żarówki? Zdecydowanie nie. Zimna barwa światła pobudza do działania, ciepła wycisza, relaksuje, wprowadza w błogi stan spokoju. Ciepłe światło sączące się z subtelnych eleganckich żyrandoli, czy zimne płynące z emaliowych industrialnych lamp. Mimo, że nie ma sztywnych reguł aranżacji wnętrz, a oświetlenie to często kwestia pomysłu i melanżu starego z nowym, modnego z niszowym, warto pamiętać, że światło odgrywa ogromną rolę w procesie tworzenia dobrze skrojonych wnętrz a jego właściwy dobór podkreśli niepowtarzalne charakter każdego elementu dekoracyjnego w Państwa domach.

W naszej ofercie do Państwa dyspozycji:
Lampy wewnętrzne / Lampy zewnętrzne

Przykłady

Zamów teraz
 
 

Współpraca

EstiloHouse wciąż poszerza krąg swoich zainteresowań, szukamy nowych inspiracji, przyglądamy się nowym trendom, zachwycamy nowinkami na targach. Te najciekawsze wprowadzamy do naszego showroom’u w Gorzowie Wielkopolskim.

Cenimy wszechstronność, dlatego zapraszamy do współpracy projektantów, dobrych wykonawców, a przede wszystkim Państwa – Klientów Indywidualnych.

  +48 513 012 082   biuro@estilohouse.pl

Skontaktuj się z nami

 

Studio dekoracji i wykończenia wnętrz ESTILO HOUSE

  +48 513 012 082

biuro@estilohouse.pl

ul. Bora Komorowskiego 35/1 (niski parter)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zasięg działania: Cała Polska

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin. Województwo lubuskie oraz wielkopolskie.

Copyright 2018 estilohouse.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: grzegorzgorny.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Ok