Oświetlenie LED

 

Druga strona światła – energooszczędna i niezwykle trwała, ekologiczna bowiem pozbawiona rtęci.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED króluje nie tylko jako wszechstronne oświetlenie kuchni, łazienki i ogrodu, ale coraz częściej tworzy wielobarwny teatr kolorów przyozdabiając nasze sufity, schody i salony.

Wszyscy dobrze pamiętamy z dzieciństwa bezchmurne ciemne niebo usłane migoczącymi gwiazdami. Dziś dzięki ledowym rozwiązaniom niebo jest na wyciągniecie ręki, a gwiazd niemalże można dotknąć. Gwiezdne Niebo w pokoju Twojego dziecka, sypialni czy łazience to niepowtarzalny klimat gwieździstej nocy w domowym zaciszu, dostępne w EstiloHouse.

Przykłady

Zamów teraz
 
 

Współpraca

EstiloHouse wciąż poszerza krąg swoich zainteresowań, szukamy nowych inspiracji, przyglądamy się nowym trendom, zachwycamy nowinkami na targach. Te najciekawsze wprowadzamy do naszego showroom’u w Gorzowie Wielkopolskim.

Cenimy wszechstronność, dlatego zapraszamy do współpracy projektantów, dobrych wykonawców, a przede wszystkim Państwa – Klientów Indywidualnych.

  +48 513 012 082   biuro@estilohouse.pl

Skontaktuj się z nami

 

Studio dekoracji i wykończenia wnętrz ESTILO HOUSE

  +48 513 012 082

biuro@estilohouse.pl

ul. Bora Komorowskiego 35/1 (niski parter)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zasięg działania: Cała Polska

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin. Województwo lubuskie oraz wielkopolskie.

Copyright 2018 estilohouse.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: grzegorzgorny.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Ok