O firmie

 

EstiloHouse to nieprzerwana podróż miłośników dobrego wzornictwa, wyszukanej formy i subtelnej elegancji w przestrzeń wykończenia i aranżacji wnętrz. Idea powstania studia, łączącego profesjonalne projektowanie i aranżacje wnętrz, w oparciu o sprawdzone produkty najwyższej jakości narodziła się ponad 10 lat temu.

Nadzorując prace wykończeniowe niejednokrotnie brakowało Nam możliwości wpływu na projekt czy dobór materiałów – byliśmy jedynie ostatnim elementem całego procesu aranżacyjnego. Przeprowadzając szereg prac adaptacyjnych i remontowych zdobyliśmy bezcenną praktyczną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym dziś jesteśmy wiarygodnym i fachowym źródłem informacji.

W odpowiedzi na nasze marzenia oraz oczekiwania Klientów, szukających doskonale zaprojektowanych praktycznych produktów, pozwalających bez trudu stworzyć wysmakowaną ponadczasową aranżacje, w 2014 roku stworzyliśmy EstiloHouse. Pierwsze, kompleksowe studio aranżacji i wykończenia wnętrz – stworzone dla ludzi z wyobraźnią, ceniących połączenie luksusu, indywidualnego stylu z funkcjonalnością, wygodą i trwałością oferowanych rozwiązań. Stworzone dla Ciebie!

EstiloHouse to także elegancki showroom, mający w swoim portfolio starannie wyselekcjonowane materiały do aranżacji i wykończenia wnętrz polskich i zagranicznych producentów.

 
 

Współpraca

EstiloHouse wciąż poszerza krąg swoich zainteresowań, szukamy nowych inspiracji, przyglądamy się nowym trendom, zachwycamy nowinkami na targach. Te najciekawsze wprowadzamy do naszego showroom’u w Gorzowie Wielkopolskim.

Cenimy wszechstronność, dlatego zapraszamy do współpracy projektantów, dobrych wykonawców, a przede wszystkim Państwa – Klientów Indywidualnych.

  +48 513 012 082   biuro@estilohouse.pl

Skontaktuj się z nami

 

Studio dekoracji i wykończenia wnętrz ESTILO HOUSE

  +48 513 012 082

biuro@estilohouse.pl

ul. Bora Komorowskiego 35/1 (niski parter)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zasięg działania: Cała Polska

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin. Województwo lubuskie oraz wielkopolskie.

Copyright 2018 estilohouse.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: grzegorzgorny.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Ok