Biokominki

 

Ciepło, gdy zimno pod stopami.

Biokominki w EstiloHouse

Jesienne słoty, zimowe poranki… my natomiast rozpalamy ogień w kominku i z kubkiem gorącej kawy i dobrą książką szczelnie otulamy się w koc. Mimowolnie przenosimy się w czasy dziecięcych sanek i śnieżnych wojen. Mokrych rękawiczek suszonych na kominku i ciepła bijącego od rozgrzanego drewna. W przestrzeniach takich jak mieszkania, w których tradycyjny kominek nie może być budowany, ciekawą, często nieszablonową pod względem estetycznym alternatywą  jest Biokominek.

Mobilny, ekologiczny, niemal bezobsługowy o zróżnicowanym designie – oddający ciepło i żywy ogień. Biokominki stanowią nie tylko główną dekoracją salonu ale coraz częściej są jedynie elementem dekoracyjnym przybierając postać wazonu czy lampy podczas romantycznej kolacji czy długiej kąpieli…

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz Biokominków wolnostojących, wyglądem przypominających klasyczne kominki pod zabudowę a także designerskie dzieła sztuki.

Zamów teraz
 
 

Współpraca

EstiloHouse wciąż poszerza krąg swoich zainteresowań, szukamy nowych inspiracji, przyglądamy się nowym trendom, zachwycamy nowinkami na targach. Te najciekawsze wprowadzamy do naszego showroom’u w Gorzowie Wielkopolskim.

Cenimy wszechstronność, dlatego zapraszamy do współpracy projektantów, dobrych wykonawców, a przede wszystkim Państwa – Klientów Indywidualnych.

  +48 513 012 082   biuro@estilohouse.pl

Skontaktuj się z nami

 

Studio dekoracji i wykończenia wnętrz ESTILO HOUSE

  +48 513 012 082

biuro@estilohouse.pl

ul. Bora Komorowskiego 35/1 (niski parter)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zasięg działania: Cała Polska

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin. Województwo lubuskie oraz wielkopolskie.

Copyright 2018 estilohouse.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: grzegorzgorny.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Ok